Biz Kimiz?Demonte Prefabrik Yapı Sektörüne hizmet eden Con-imex, Ortadoğu pazarına yakın olmak ve ihracata yönelik imalat yapabilmek amacı ile 2004 yılının Aralık ayında Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi bölgesinde kuruldu. 2005 yılının Mayıs ayında 10.000 m²lik açık alan üzerindeki 1.500 m²lik kapalı alan ile başladığı imalatına 2012 yılında 30.000 m² açık alan üzerindeki, 10.000 m² kapalı alanda devam etmektedir.


Üretiminin %90’ını ihraç eden Con-imex, kurulduğu ilk günden beri, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümleri en doğru biçimde karşılamak için farklı ürün gruplarını kendi teknolojisi ile geliştirmekte ve piyasaya sunmaktadır. Paketlenebilir, demonte ve modüler yaşam konteynerleri (Con-flat) ile sektöre giriş yapan Con-imex, geçen süre zarfı içerisinde ürün portföyüne yaşam kabinlerini (Con-cabin), prefabrik çelik binaları (Con-steel) ve hafif çelik sistemli yapıları (Con-frame) da ekleyerek 175.000 m²nin üzerinde ürün imalatını tamamlamıştır.


Con-imex,
Ürünlerinin,
· Demonte olması
· Hızlı montaj/demontaj yapılabilmesi
· Paketlenerek, sevkiyat ve depolama maliyetlerini minimuma indirmesi
· Malzeme seçimi konusunda esnek olabilmesi

özellikleri sayesinde müşterilerinin kullanım amaçlarına yönelik ihtiyaçlarını, oluşturduğu farklı ürün yelpazesi ile fonksiyonel, ekonomik ve uzun ömürlü çözümler sunarak karşılamaktadır.