Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizdeki konteyner tipleri dışında başka ürünler kiralayabilir miyim?

Kiralama hizmetimiz için stokta bulundurduğumuz konteynerler dışında farklı boyut ve tip konteyner ihtiyaçlarınız için de proje ve fiyat çalışmaları yapıyoruz. Karşılıklı mutabık kalındığı takdirde tabii ki farklı ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

İkinci El Konteyner satın alımı yapabilir miyim?

Stoklarımızda kiradan dönmüş olan ve ihtiyacınızı karşılayan konteynerler bulunduğu sürece ikinci el konteyner alımı yapabilirsiniz.

Kiralama sürecinde benim sorumluluklarım nelerdir?

Yapmanız gereken, kiraladığınız konteynerlerin yerleştirileceği zemini, dış elektrik ve su bağlantılarını hazır hale getirmektir.

Konteynerlerin yerleştirileceği zemin hazırlığı için en basit öneriniz nedir?

Konteynerlerin düz bir zemine yerleştirilmesi çok önemli bir husustur. Bunun için 15 cm kalınlığında kotunda bir zemin betonu dökülmesi ya da tesviye edilmiş zemin üzerine beton blokların yerleştirilmesi en pratik yöntemlerdir. 3.00 mt. x 7.00 mt.’lik bir konteyner için 6 adet 30*30*30 cm ölçülerinde beton blok yeterli olacaktır.

Konteynerlerin teslim ve iade süreçlerinde gereken vinç ve nakliye hizmetleri fiyatlara dahil midir?

Vinç ve nakliye hizmetleri mobil vinçlerimiz ile tarafımızdan sağlanmakta olup, konteynerlerin temini, konteynerlerin teslim edileceği adrese yakın olan Adana veya Adapazarı depomuzdan yapılacaktır. Con-imex bu hizmetler karşılığında ürünlerin yalnızca nakliye bedelini talep edecektir. Vinç için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Tek seferde kaç adet konteyner teslimi ve iadesi yapılabilir?

Kiralık konteyner portföyümüzdeki tipler için paket halinde dört adet konteyner tek seferde teslim edilip, iş bitiminde iade alınabilir. Birden fazla konteyner kiralamanız durumunda, paket halindeki konteynerlerin sahanızda kurulumu fiyatlarımıza dahildir.